San Jose Sharks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-vs- Oilers

3 posters

Goto down

-vs- Oilers Empty -vs- Oilers

Odoslať  žralok So október 23, 2010 2:22 pm

Ďalši mladý a veľmi talentovaný team. Verme že to dopaden tak ako proti Avs a vyhráme.
žralok
žralok

Počet príspevkov : 63
Age : 31
Location : Trenčín,Slovensko
Body : 80
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

-vs- Oilers Empty Re: -vs- Oilers

Odoslať  Nabby So október 23, 2010 6:39 pm

Olejári ťahajú dlhšiu šnúru prehrier a aj preto to bude o niečo náročnejšie Exclamation ... Eberle, Hall čo som si všimol zatial patria už teraz k najlepším hráčom OILERS affraid ...

Dnes som len teraz teraz , prvy raz za PC tak ani neviem kto bude chytať ale dúfam že Nitty pre mňa je on číslo 1. proste ho mám z niakeho dôvodu radšj Wink asi aj kvoli tomu že násminuly rok nevyprevadilz Finale konferencie Very Happy ...

Ďalšia vec ktorá by nám podla štatistik mala pomôcť , hráme vonku Very Happy 3domáce prehri a 2výhry vonku (ak rátame aj proti BJ v Európe) ...

Dnes tipujem opäť vyhru 4:1 !!!
Nabby
Nabby
Admin
Admin

Počet príspevkov : 143
Location : Linz,Rakúsko
Body : 215
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

-vs- Oilers Empty Re: -vs- Oilers

Odoslať  Nabby Ne október 24, 2010 12:24 pm

PARADA , 2. a 3. tretina boli z našej strany ozaj skvelé a výsledok je parádny ...

Začiatok zápasu bol dosť zlý , opäť sme inkasovali v presilovke , čo je už asi 3.gól až dobre počítam a to by sa stávať naozaj nemalo , pokračovali sme v slabej hre mladíci Oilers lepšie kombinovali ako naše hviezdy , lepšie sa uvolnovali a vytvárali si lepšie strelecké šance ... Úžasny Heatlyho teč po perfektnej Boylovei strele všetko otočil ... v 2.tretine sme začali lepšie kombinovať a vytvárať si strelecké pozície,hrali sme nespočet oslaboviek no hrali sme ich perfektne aj keď proti lepšiemu súperovi by to nemuselo vyjsť ...
Coutureho druhý GWG v sezóne bol po perfektnej bojovnosti čo sa mi na týchto mladíkoch strašne páči Very Happy , priebeh už asi nemusím ďalej komentovať ...

Veľmi sa mi páčili Pavelski so Setom no ten bohužial dnes bez bodu za svoju bojovnosť za to ako dobre sa dokáže presadiť cez hráča dostať sa do streleckej príležitosti mi je ho dosť lúto že sa mu nedarí strelecky ...

Mitchell,Couture sa mi veľmi páčia z druhého frontu Like a Star @ heaven ...

Dnes sme opať vo výhode hráme vonku Very Happy pochopitelne ostávame v Alberte a dúfam že sa nám podarí poraziť aj Calgary , veľmi sa na ten zápas teším ...
Nabby
Nabby
Admin
Admin

Počet príspevkov : 143
Location : Linz,Rakúsko
Body : 215
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

-vs- Oilers Empty Re: -vs- Oilers

Odoslať  žralok Ne október 24, 2010 12:45 pm

Keby nedáme na konci prvej tretiny na 1:1 idem spat. nas vykon za moc nestal. a zacinal som sa bat ze prehrame rozielon troch tried. ale naštastie nas podrzal aj nitty dvoma- troma zakrokmi a nase vykoci sa stupnovali. dal sme tri goly v presilovke co je velmi slušne ale uz opat sme inkasovali pri nasej presilovke. je to zle. Boylove vykony su niaky na vážkach. chvilu sa dari chvilu zase nie a su s toho len zbytocne chyby. vyzdvihujem vykony Nichol, Settoguchi, Mitchell. Verím že si nieco naši chlapci nechali aj na zápas proti Flames, velmi nerad by som videl prehru s nimi.
žralok
žralok

Počet príspevkov : 63
Age : 31
Location : Trenčín,Slovensko
Body : 80
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

-vs- Oilers Empty Re: -vs- Oilers

Odoslať  speedy Pi október 29, 2010 12:13 pm

Tak jsem se vrátil a když jsem se podíval na tabulku tak jsem se zhrozil, ale je to jen začátek a snad se chytneme a vyhoupneme se do čela jako vždy:). Letos je to zatím hodně vyrovnaný a zajímavě se vyvíjejícíVery Happy.Jinak se potvrzuje, že Niemi je naprosto neschopnej brankář, tím víc je mi líto Greisse, který by byl určitě o hodně lepší.
speedy
speedy

Počet príspevkov : 64
Body : 76
Reputácia : 0
Registration date : 25.08.2010

Návrat hore Goto down

-vs- Oilers Empty Re: -vs- Oilers

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.