San Jose Sharks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 zápas v řadě venku bez gólu!!

2 posters

Goto down

3 zápas v řadě venku bez gólu!! Empty 3 zápas v řadě venku bez gólu!!

Odoslať  Sharkman Pi november 05, 2010 10:08 am

Před sériií zápasů Wild, Blues, Bolt jsem si řikal že musíme vyhrát s Minnesotou, protože pak budeme mít trable s 2 týmama cco se jim teď daří - proti Halákovi defensivně a Bolts ofensivně...

...no a už je to tady....nula s Wild a teď Halák a naše ofenziva po 2 x 5ti gólech čumí jak z gumy....najednou se pozornost odvrací od brankářů a obrany, kteří byli solidní....

Mac Lennan by měl začít víc myslet nad složením útoků....dát k sobě Olympic line by uměl každej z nás, ale on musí rozchodit produktivitu napříč 3mi útoky!!!

po jedenácti zápasech nemá Pavelski a Setoguchi gól ze hry 5:5!!!!! to je obrovskej průser kterej se musí řešit aktivně....

Obrana v ofenzivní fázi?? pouze 1 gól od modré čáry (Boyle) a jeden náhodnej crash the net od Wallina - za 11 zápasů!!!! Vlasic bez bodu a -5 tak tohle by nešlo pánové...

11 zápasů je víc jak 1/8 sezony - na rozjetí bylo času dost - ještě jsme nehráli soupeře jako Detroit, Chicago( naštěstí též v krizi) či Vancouver....a to nemluvím o LA, který nám ujíždí do háje....

Co naplat že je Nitty v top 5 mezi brankáři?? to nás evidentně nespasí...

Wake up!!!!!!
Sharkman
Sharkman

Počet príspevkov : 72
Body : 97
Reputácia : 3
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

3 zápas v řadě venku bez gólu!! Empty Re: 3 zápas v řadě venku bez gólu!!

Odoslať  speedy Pi november 05, 2010 5:13 pm

Přesně tak, já uplně čumím. Co ten náš útok dělá proboha, tohle fakt není normální, přesně to samé jsem si říkal, že musíme porazit Minnesotu, jenže ouha. Už dlouho nepamatuju, že bych nás viděl v tabulce takhle nízko, sice je to vyrovnané, ale i tak je to hrůza. Teď nás čeká 5 zápasů v řadě doma s Tampou, Anaheimem, Islanders, Calgary a Los Angeles. První 3 zápasy tam musí bejt 5 nebo 6 bodů, Calgary taky teď neprožívá dobré období a prostě hrajem doma tak by jsme je taky udělat mohli, no a pak Los Angeles, který letos jede. Určitě by jsme měli porazit Islanders a důležitej zápas bude s Anaheimem. Už se někde musíme odpíchnout na nějakou delší sérii zápasů a kdy jindy než teď 5 po sobě jdoucích zápasů doma. Setoguchi je letos zatím mizernej a Pavelski taky nic moc, navíc takový střelci Heatley a Marleau v týmu a my nedáme 3 zápasy venku gol. Obrana taky vůbec nepřispívá. Od Boylea očekávám mnohem větší podporu útoku, jsem zvědav jak McLlanen zareaguje po těchto 2 zápasech.Už opravdu není na co čekat, je čas na budíček.
speedy
speedy

Počet príspevkov : 64
Body : 76
Reputácia : 0
Registration date : 25.08.2010

Návrat hore Goto down

3 zápas v řadě venku bez gólu!! Empty Re: 3 zápas v řadě venku bez gólu!!

Odoslať  speedy Pi november 12, 2010 4:17 pm

Ten útok je zatím naprostá tragédie, dneska dal jediny gol Boyle, tedy obrance a ještě v přesilovce 5 na 3 a to všechno proti hrozným Islanders, před zápasem jsem čekal, že vyhrajeme aspoň o 3 goly. Hrozně se na gol nadřeme. Příjdou těžší zápasy, já se zatím s touhle formou bojím o play off, ale tak hrozný to snad nebude pořád. Niitty paráda, snad se ten útok vzbudí.
speedy
speedy

Počet príspevkov : 64
Body : 76
Reputácia : 0
Registration date : 25.08.2010

Návrat hore Goto down

3 zápas v řadě venku bez gólu!! Empty Re: 3 zápas v řadě venku bez gólu!!

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.