San Jose Sharks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-vs- Bolts

2 posters

Goto down

-vs- Bolts Empty -vs- Bolts

Odoslať  žralok Ne november 07, 2010 1:32 am

Ani jeden s týchto dvoch týmou s velkým ofenzívnym potenciálom nedokázal dať v poslednom zápase gól. Kto ako prvý pretrhe streleské suchoty? Budú to domáci SHARKS bez Joa Thorntna alebo Bolts bez Simona Gagneho?? už dnes o 3:30 nenechajme si to újsť !!!
žralok
žralok

Počet príspevkov : 63
Age : 31
Location : Trenčín,Slovensko
Body : 80
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

-vs- Bolts Empty Re: -vs- Bolts

Odoslať  Sharkman Ne november 07, 2010 12:48 pm

Marleau a Heatley - dobrá práce při absenci Thorntona...makali naplno celej zápas

Couture - přesně jak jsem řikal...bude si čím dál víc říkat o scoring lajnu

Vlasic a Wallin - snažili se mnohem víc zapojovat ofenzivně a to se cení

Nitty - super výkon - Nabokov kdo? kdy?

Mayers - nahrávka alá Thornton

Druhá lajna? - průůůser - Pavelski?? co se děje? brečí mu v noci doma mimino nebo maj nějaký komplikace? Ten kluk se na to ted vůbec nesoustředí.....v druhé třetině byl snad pokaždý když šel na buly střídanej...přišlo mě že byl puk pokaždý trochu jinde než on...pak se dostal do jasný šance a zakončoval to jak kdyby hrál dneska poprvé...žeby nová smlouva měla opět špatnej efekt jako tenkrát na Clowea??

Po návratu Thorntona bych nechal Coutura v první řadě a Thorntona dal do druhý aby se to probudilo...Pavs zatím do třetí než se probere....
Sharkman
Sharkman

Počet príspevkov : 72
Body : 97
Reputácia : 3
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

-vs- Bolts Empty Re: -vs- Bolts

Odoslať  žralok Ne november 07, 2010 5:14 pm

nezostáva mi nič ine ako suhlasit so Sharkmanom. úplna pravda a s tymi utokmi by som to skusil aj ja. Duo Pavelski Settoguchi su tuto sedzonu nulovy. neviem co sa deje. vedel by som si to predstavit aj inak.
12-39-15
29-19-17
64-8-16
10-21-43

obrana moze zostat ale chcelo by to budice pre Vlasica. jeho bykony sa mi javia ako nie moc dobre. uz aby si dal dokopy Derek.

Nitty opät skvely zápas. škoda toho posledného golu. inak krasne dovtedy mazal stamkosa.
žralok
žralok

Počet príspevkov : 63
Age : 31
Location : Trenčín,Slovensko
Body : 80
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

-vs- Bolts Empty Re: -vs- Bolts

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.