San Jose Sharks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9 Iconics moments - jak přežít pauzu

3 posters

Goto down

9 Iconics moments - jak přežít pauzu Empty 9 Iconics moments - jak přežít pauzu

Odoslať  Sharkman Ut august 23, 2011 9:19 am

Zdravím, ti co sledují po očku reportáže na bleacherreport nebo Randy Hahna na Twitteru asi zaregistrovali, pro ty ostatní posílám něco na přežití okurkové sezony:

http://bleacherreport.com/articles/813897-9-iconic-moments-in-san-jose-sharks-history

Opět jsem hladovější na start sezony a hrdý, že jsem fanoušek tohoto sportu a tohoto klubu.

Mohu se též lehce pochlubit tím, že jsem 6 z 9ti momentů viděl v real time a o to je to vše cennější - neviděl jsem pouze první serie s Detroitem a Cgy i když právě v té době jsem se o Sharks a NHL začínal dovídat a fandit jim. Neviděl jsem též gól Owena z půlky, ale přesně vím, kde a kdy jsem se to dozvěděl a kde jsem před těmi 11ti lety byl :-) Byl to fantastickej moment poslat tenkrát Blues do pekel...

(Tyto tři momenty se ani v na živo shlédnout v té době v ČR nedali)

Z těch viděných se dá těžko vypíchnout nějaký extra - pamatuju jak sjem si užil ten zápas v základní části s Detroitem 6:4 právě proto, že o nic moc nešlo a bylo to divoký..
Rozhodně by se nemělo zapomínat na to oslabení 5:3 s Edmontonem - to je nejfantastičtější oslabení co jsem kdy viděl....Hannan byl v tý době our TOP 1. def. - škoda, že šel tak do háje...
Sharkman
Sharkman

Počet príspevkov : 72
Body : 97
Reputácia : 3
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

9 Iconics moments - jak přežít pauzu Empty Re: 9 Iconics moments - jak přežít pauzu

Odoslať  speedy Ut august 23, 2011 3:23 pm

Mně asi nejvíc v paměti zůstal zákrok Nabbyho proti Richardsovi, možná i proto, že Nabby je můj oblíbenec. Jen škoda, že se ten zápas nepodařilo vyhrát.
speedy
speedy

Počet príspevkov : 64
Body : 76
Reputácia : 0
Registration date : 25.08.2010

Návrat hore Goto down

9 Iconics moments - jak přežít pauzu Empty Re: 9 Iconics moments - jak přežít pauzu

Odoslať  Nabby Pi august 26, 2011 6:52 pm

Ja som pochopitelne z toho moc nevidel, ale najviac sa mi z toho čo som videl naživo páčil comeback proti LA Kings pametám si to ako dnes keď sa brat zobudil za stavu 4:0 a nadával že mu Sharks pokazí tiket a vravel som mu že nech sa nebojí že San Jose ešte vyhrá a tak sa aj stalo a držal som sa po celý zápas no po góle na 6:5 som zobudil úplne všetkých Smile ....

Keď som videl prvý krát video tej oslabovky pozrel som si ho hneď 3krát a od vtedy som ho videl dosť často, muselo to byť úžasné vidieť to Live.

Nabby
Nabby
Admin
Admin

Počet príspevkov : 143
Location : Linz,Rakúsko
Body : 215
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

9 Iconics moments - jak přežít pauzu Empty Re: 9 Iconics moments - jak přežít pauzu

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.