San Jose Sharks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

5 posters

Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  Nabby Po október 04, 2010 9:06 pm

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Large VS EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Large
Nabby
Nabby
Admin
Admin

Počet príspevkov : 143
Location : Linz,Rakúsko
Body : 215
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  Nabby Po október 04, 2010 9:20 pm

Dočkali sme sa , už v piatok vstúpia naši žraloci do novej sezóny 2010/11 plnej očakávaní ohladom brankárov , obrany , 3.útoku a mnohého ďalšieho (teda aspoň pre mňa Smile ) ... Som zvedavý ako našim sadne Európa podla prvého (prípravného) zápasu sa to naozaj nedá povedať , a o to ,,ako im sadne európa,, nemyslím len tieto 2zápasy proti Blue Jackets ale môžu sa od toho odvíjať aj ďalšie zápasy doma v Amerike , preože 2.krat prekonať také rozdielne časové pásmo , a hlavne pre tímy z Californie nie je žiadna sranda ...

ľad v Stockholme má rozmery ktoré zodpovedajú pravidlám v NHL takže tam by to nemalo byť až taký rozdiel Exclamation

Konečne mám pocit že nám to vyjde aj s 3.útokom Like a Star @ heaven TOP6 útočníkov máme podľa mňa naozaj skvelých , chcel by som ich vidieť v tradičnom rozostavení Patty - BIG JOE - Heatter , Clowe - Pavs - Seto , .. ale pravdu povediac by som nemal problém keby sme nastúpili Seto - CLowe s Thorntonom a Patty - Heater s Pavsom .. (už ste to tu odo mňa určite čítali Very Happy ale ) Thornton je hráč ktorý urobí hviezdu z naozaj takmer každého .. možno by dal Murray pri ňom 20 gólov Very Happy Very Happy Very Happy ale nie pome k realite ... !!! v tom prípade by sme mali 2 elitne útoky s potenciálom na prvú lajnu ... verím že správne bude to ako sa rozhodne McLellen !!

Mohli by sme z Európy priniesť aspoň 3body aj keď proti Blue Jackets to bude nepríjemné , dosť bude záležať na výkonoch brankárov na oboch stranách až nás Antitero Niemimakki Very Happy podrží určite to dokážeme ... Exclamation

Čakám názorý a diskusie Smile
Nabby
Nabby
Admin
Admin

Počet príspevkov : 143
Location : Linz,Rakúsko
Body : 215
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  speedy Po október 04, 2010 10:55 pm

Zápasy to budou oba opravdu těžké, letos by se Blue Jackets mohli zase podívat do Play off, tak to bude boj. My ale máme natolik kvalitní tým, se kterým by jsme měli aspoň jednou určitě vyhrát. Myslím, že v prvním utkání nastoupí v brance Niemi. Očekávám, že Columbus přestřílíme, teď ale kolik z toho vytěžíme branek Very Happy . První zápas i tak tipuji 3:1 pro nás a branky: Marleau, Mitchell a Pavelski za Columbus Nash Very Happy . Jinak v Prohockey jsem četl,že poslední dva šampioni což jsou Pittsburgh a Chicago startovali na začátku října NHL ve Skandinávii a pokud by měla být tradice dodržena i nyní, hledejte příští držitele Stanley Cupu mezi čtveřicí Carolina, Minnesota, Columbus a San Jose. Very Happy Tak že by se to letos konečně podařilo cup Very Happy Už se nemůžu dočkat. GO SHARKS!
speedy
speedy

Počet príspevkov : 64
Body : 76
Reputácia : 0
Registration date : 25.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  Sharkman Ut október 05, 2010 1:58 pm

Čekal jsem že letos Couture bude hrát 3 lajnu a pro příští sezonu si řekne o scoring lajnu, ale on na to jde hopem - v Mannheimu hrál tušim první lajnu, hrál sebevědomě, uvolněně, hířil usměvy a žertoval s rozhodčím - tenhle kluk půjde hodně rychle nahoru. Navíc se zdá, že i MCGinn by mohl mít lepší rok a Mitchell hraje přípravu nečekaně skvěle - v Mannheimu též vynikal...to nám dává mnoho možností jak poskládat útoky tak, aby byly produktivní a věřím, že s tím problém nebude...

...z úplnejch zelenáčů se mi asi nejvíc líbil Wingels (nebo Wingles ted nevim :-) ) Mc carthy nic moc a Frazer mě taky nijak neoslnil - snad tu 4 lajnu Nichol s Mayersem podržel a nějakej mlaďák to u nich zvládne odbruslit...

...jak jsem psal v reportáži tak jsem na vlastní oči viděl jaký je Wallin dřevo - to sosutředění se na zpracování puku, 2x se málem přerazil při jízdě pozadu a když na něj zapresuje útočník tak mu dá hooodně námahy rozehrát bez chyby puk....nevim co s tim...má novou jednocestnou smlouvu takže vyplacení by byl Dougův průser v přímém přenosu a k tomu nedojde...líbil se mi Demers...hrál velice klidně a byl jistý při vedení puku a rozehrávkách...snad zapadne do TOP 4 a Huskins, kterej mě jako obvykle neupoutal ani negativně ani pozitivně (prostě si nenápadně odvádí to svý) to nějak v 3 dvojci ukope...Moore působil taky dost zakřiknutě ale asi je to tím že hraje ještě o sestavu...3 pár Huskins Lilja by možná nebyl špatnej (I když Lilju sem neviděl) ale co pak teda s Wallinem?? uvidíme...ze začátku asi hrát bude a čas ukáže jak jim dojde trpělivost nebo se on zlepší...

Ze Stockholmu čekám jednu výhru - výhoda oproti předchozím letům je ta, že pak hrajem zápasy doma v SJ a navíc tušim skoro až za tejden a navíc se slabším týmem....což tušim loni týmy tolik času neměli....myslim že na výmluvy nebude prostor...

Le Brun na ESPN předpovídá že budeme mít slabší start než se chytne obrana a brankáři, ale že nás opět musí tipovat (už asi popátý v řadě) na Cup - že prej mu to jednou vyjít musí :-) tak uvidíme...
Statistiku, že předchozí dva výtězové začínali v Evropě znám a budu ji tiše fandit...určitě je větší šance že to potká nás než Min, Columbus a Carolinu dohromady...

příprava byla celkově dost hektická tak si dejmě pár zápasů sezony než začnem predikovat jak nám to půjde a koho kopnout do zadku...let's go
Sharkman
Sharkman

Počet príspevkov : 72
Body : 97
Reputácia : 3
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  Nabby St október 06, 2010 7:51 pm

Nepochitily ste niekto , kto nastúpi na 1.zápas v bráne?
Nabby
Nabby
Admin
Admin

Počet príspevkov : 143
Location : Linz,Rakúsko
Body : 215
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  Sharkman St október 06, 2010 7:58 pm

Mc Lennan zatím pevně mlží....ale Clowe a Pavs v 3 lajně?, hmm Smile

http://blogs.mercurynews.com/sharks/2010/10/06/whats-this-pavelski-and-clowe-on-the-third-line-for-now-at-least-thats-how-it-shapes-up/

sem rád že si letos hodlá s těma útokama víc hrát a necpat striktně olympioniky dopředu a zbytek aby trpěl....
Sharkman
Sharkman

Počet príspevkov : 72
Body : 97
Reputácia : 3
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  speedy St október 06, 2010 9:28 pm

No tak ty útoky pěkně rozházel, to by mohl být docela dobrý nápad takhle vyrovnat všechny 4 útoky, no a když to nebude klapat, tak se můžeme kdykoliv vrátit na ty 2 silné uvidíme jak to dopadne
speedy
speedy

Počet príspevkov : 64
Body : 76
Reputácia : 0
Registration date : 25.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty už dnes!

Odoslať  žralok Pi október 08, 2010 2:13 pm

Takže bude chytať Niemi. rozloženie utokov sa mi tiež celkom pozdáva... prinajhoršom sa môžeme vrátit k tomu co nám ide a to kombinácia našiach dvoch najsilnejších utokov. takze o deviatej sa tu vidíme. dufam ze nas bude co najviac. ja tu budem určite tak zatial do žralokova Smile
žralok
žralok

Počet príspevkov : 63
Age : 31
Location : Trenčín,Slovensko
Body : 80
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  Nabby Pi október 08, 2010 3:28 pm

Ja tu tiež určite budem , čas je nenormalne úžasný Very Happy - konečne mi niečo tak skvelo vychádza ... Budeme na Chate pod fórom , alebo tu v topicu ? lebo na skype som len ja s žralokom a Šominom Sad ...
Nabby
Nabby
Admin
Admin

Počet príspevkov : 143
Location : Linz,Rakúsko
Body : 215
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  Sharkman Pi október 08, 2010 3:41 pm

já budu max tady na chatu - na skype mě chlapi bohužel nedostanete...používám jen ICQ a ještě výjmečně :-) ale proč ten chat tady nepoužít když tu je a každej ví kam má jít a má ho na očích po vstupu na stránku....LET'S START THE SEASON!!!!!!!!!!!!!! snad to na něčem pořádným chytnu - včera sem ty Helsinky nemohl pořádně najít aby neblbli
Sharkman
Sharkman

Počet príspevkov : 72
Body : 97
Reputácia : 3
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  žralok Pi október 08, 2010 8:57 pm

dostal so HOT info že to dáva STV3. tak ak by ste sa nehneviali ja by som si to pozerel tam. predsa len to je 108 uhlo priečka nie ako moj počitač čo je len22. Very Happy
žralok
žralok

Počet príspevkov : 63
Age : 31
Location : Trenčín,Slovensko
Body : 80
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  speedy So október 09, 2010 12:48 am

Bohužel jsem nemohl zápas sledovat celý, viděl jsem až poslední třetinu, ale jsem rád, že jsme vyhráli:) a máme 2 body to je paráda, zítra by jsme taky mohli něco urvat. Akorát si nemůžu zvyknout, že v bráně nestojí Nabby se svým číslem 20 a to mi bude dlouho trvat než si zvyknu, ale bohužel už je pryč, ale jinak výhra paráda, zítra zopakujem, asi taky neuvidím, protože se jedu podívat živě do Prahy na Boston s Phoenixem:)
speedy
speedy

Počet príspevkov : 64
Body : 76
Reputácia : 0
Registration date : 25.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  Nabby So október 09, 2010 2:57 pm

2 BODY to je to hlavné yahoo2 yahoo2 groupwawe groupwawe groupwawe

Väčšinu sme o zápase pokecali v chate ale krátky report aj tu nemôže chýbať Wink

Útoky sa mi dosť pozdávali čo sa však nedá povedať moc o obráncoch , často chybali a OSLABOVKY ani nehovorím aj keď čím ďalej tím to bolo o trošku lepšie ... Napríklad taký Logan Couture hrajúci v 1.útoku si zahral iba 14minut , prečo to píšem? kvoli dôvodu prečo tak málo hral a to Vylučovanie !!! naozaj často sa vylučovalo 21. rozdaných trestov ale určite sa nehralo zákerne a nefaulovalo sa velmi , rozhodcovia boli naozaj tvrdý a to sa mi moc nepáčilo ...

Paradoxom je že Niemi je v práci s hokejkou oproti Nabbymu absolutne nulový , nemôžu sa rovnať , Nabby by ho vygumoval ALE Niemi si hneď v prvom súťažnom zápase za SHARKS pripísal asistenciu Very Happy .. bavme_hokej teším sa na druhý zápas ktorý je dnes o tom istom čase 21:00 myslím si že máme na to priviesť z Európy 4body

LET´S GO SHARKS yahoo2 SHARKS slovensko_vlajka cesko_vlajka
Nabby
Nabby
Admin
Admin

Počet príspevkov : 143
Location : Linz,Rakúsko
Body : 215
Reputácia : 1
Registration date : 20.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  speedy Ne október 10, 2010 11:10 pm

Tak druhý zápas jsme nevyhráli a to mě připravilo o velkou výhru sakra:(. Jinak to kapitánské C Joeovi zatím nějak sedí, 2 góly ze 2 zápasů to je u Joea nezvyklé, ale jen ať tak pokračuje Smile
speedy
speedy

Počet príspevkov : 64
Body : 76
Reputácia : 0
Registration date : 25.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty ...

Odoslať  Marleau Po október 11, 2010 11:00 pm

speedy napísal:Tak druhý zápas jsme nevyhráli a to mě připravilo o velkou výhru sakra:(. Jinak to kapitánské C Joeovi zatím nějak sedí, 2 góly ze 2 zápasů to je u Joea nezvyklé, ale jen ať tak pokračuje Smile

vyhrali by sme aj druhy zapas keby nechytal Nittymaki Neutral
Marleau
Marleau

Počet príspevkov : 8
Body : 13
Reputácia : 0
Registration date : 24.08.2010

Návrat hore Goto down

EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets Empty Re: EUROPE PREMIERE - vs Blue Jackets

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.